אמנת שירות

  1. התחייבות לתמורה הולמת למחיר ,שלדג מרכז קולנארי לדגים ופירות ים, מתחייבת לכספכם. אנו יודעים כי אתם מעדיפים לרכוש מוצרים במקום בטוח ולדעת כי יש גורם אנושי שעומד מאחורי הדלפק כמו כן באתר האינטרנט. ביחד עם העובדים שלנו נעשה ימים כלילות כדי להשיג עבורכם את הדגים הטובים והאיכותיים ביותר הקיימים בישראל. ביחד עם העובדים הטובים שלנו נעשה נעשה כמיטב יכולתינו למוסרם באריזות נאותות וברמת הניקיון המעולה ביותר האפשרית. 
  2. התחייבות לזמנכם .בכל קניה יקבל הלקוח את המוצר שרכש או הזמין בזמן הקצר ביותר ובאיכות הטובה האפשרית.
  3.  התחייבות למסחר הוגן. אנו מכירים ומבינים כי מסחר הוגן הוא מאבני היסוד של הגינות ומפתח להצלחה. אנו מתחייבים להציג לכם בכל מכירה את מרבית המידע הידוע לנו על המוצר מקורו ומידת טריותו. זאת כדי לאפשר לכם לקבל את הבחירה הטובה ביותר עבורכם בדרך לחוויית קניה טובה ומוצלחת.
  4.  שמירה על פרטיותכם. שלדג מתחייבת לשמירה על פרטיותכם. אנו מתחייבים לעשות את מיטב המאמצים לשמור ולאגור את כל המידע שמסרתם לנו באתר או בטלפון באופן מאובטח ומוצנע באמצעות כלים שיהיו בחזית הטכנולוגיה הזמינה ולא להעבירה לשום גורם אחר אשר יעשה בה שימוש שלא על פי צורכי ונהלי שלדג.
  5. תיאום ציפיות בעת ביצוע הזמנה. כל מחירי הדגים באתר נמסרים לצורך הערכה וקבלת אומדן כספי כולל להזמנה. היות ומחירי דגי ים נקבעים באופן יומי באמצעות מכרזים פומביים יומיים ומחירם משתנה מ-די יום,לעתים המחיר הנקוב באתר אינו בדיוק כמו המחירשנימסר בפועל בעתההזמנה. אין לנו שום אפשרות לעדכן את המחיר על בסיסיומי וזאת כי כי בדגים המחיר נקבע ע"פ פרמטרים רבים כגון : הצע וביקוש, גודל הדג ועוד. אנו ממליצים להתקשר תמיד טלפונית לברר מהו המצאי והמחיר לאותו יום.