קניית דגים למאכל - הזמנה אונליין

האינטרנט, ללא ספק, שינה את החיים של האדם במאה ה-21 במידה ניכרת. אחד ההיבטים המשמעותיים ביותר של כך הוא זה הצרכני, שעה שאנו רוכשים כיום אינספור מוצרים באמצעות האינטרנט, ונהנים משורה ארוכה של יתרונות.

עם זאת, בין המוצרים יש כאלה שרכישתם בצורה המקוונת אינה מובנית מאליה כלל וכלל, ודורשת הרחבה נוספת. דגי מאכל נכנסים לתמונה בנקודה הזו בדיוק.

היתרונות של רכישת דגי מאכל באינטרנט

כמו בתחומים אחרים, גם כשזה נוגע לרכישת דגי מאכל אונליין המעלה העיקרית שיציינו רבים היא החיסכון הניכר שהיא מאפשרת – בזמן ובמאמצים גם יחד. את ההזמנה ניתן לבצע בלחיצת כפתור, מבלי לצאת מפתח הבית, ובכך להימנע מבזבוז זמן רב בכבישים, מחיפוש מעיק אחר חניה וכיוצא בזה. חברות אשר מציעות דגי מאכל למכירה באמצעות אתר האינטרנט שלהן מאפשרת לעיתים משלוח חינם, מעל סכום מסוים, מה שבוודאי הופך את המשלוח לכדאי יותר ויותר.

סוגיה משמעותית אחרת שיש לתת עליה את הדעת נוגעת לטריות הדגים. במצב ה"סטנדרטי", של רכישה בחנויות ייעודיות, עלולים הדגים להיות מוצבים שעות ארוכות במקום המכירה שלהם, שעלול להיות גם מתחת לכיפת השמים: הדבר עלול לפגוע בטריות שלהם, בטעם שלהם או אפילו להפוך אותם למקולקלים. במקרה של הזמנת דגי מאכל דרך האינטרנט, חברות רבות הפועלות בתחום מעדיפות לאחסן את הדגים במקומות המתאימים לכך עד לרגע המשלוח, מה שמאפשר להם להישמר טריים בעת הגעתם ללקוחות. ברגע שהזמנתם משלוח, מתבצע ניקוי לדג, והוא נשלח אליכם ישירות. כשהוא עדיין טרי.

קניית דגי מאכל אונליין - כך תימנעו מטעויות

יחד עם הנאמר מעלה, ברור שקניית דגי מאכל באמצעות האינטרנט, כמו כל רכישה מקוונת אחרת למעשה, כוללת בתוכה מספר סיכונים. זה מתחיל מכך שלא סוקרים את הדג באופן ישיר כפי שעושים במקרה של רכישה בחנות או באחת מרשתות השיווק, ולכן ניתן להזמין דגים שאינם בהכרח האיכותיים או הטריים ביותר. נכון, תמונה אחת שווה אלף מילים, אך התמונות המופיעות באתרי האינטרנט המתעסקים בתחום הן כלליות, בהתאם לסוג הדג, וכמובן שלא מייצגות את הדג הספציפי שמזמינים.

יש לבדוק היטב את המאפיינים של החברה שעומדת מאחורי ההזמנה, לראות מהו המוניטין שלה בקרב לקוחותיה ולבחון היטב את תנאי המשלוח, כפי שמפורטים בוודאי באתר האינטרנט עצמו. חשוב לציין כי מלבד דגים טריים ניתן גם בחנויות דגים לצרף למשלוח גם דגים קפואים ולעיתים גם באלו, תקבלו תוצרת איכותית הרבה יותר מאשר בסופר.

 
חברת שלדג הינה בעלת מוניטין ארצי הן בקשר לאיכות הדגים והן בקשר למהירות המשלוח ואיכות השירות.

אז היכנסו לדף הבית של חנות הדגים המקוונת שלנו והתחילו להזמין