תנאי שימוש

תקנון אתר שלדג דגים
כללי :
כל אדם רשאי להשתמש באתר לשם הזמנה ורכישת דגים ומוצרים נילווים, ביצוע ההזמנה מתבצע על ידי בחירת המוצרים באתר והוספתם לעגלת הקניות. בבחירת מוצרי דגים חשוב לציין גם את אופן החיתוך ובמידת הצורך להוסיף הוראות נוספות.
לאחר קבלת ההזמנה, צוות שלדג מבצע שקילה מדויקת של כל מה שקיים לפי ההזמנה, לאחר שיש לנו ואת המשקלים מתקשר איש/אשת המכירות  ללקוח ומעדכן על פרטי ההזמנה שהוכנה על ידינו ( המשקל המדוייק של דגים , מחירים חלופות וכיו"ב) , במידה והלקוח מסכים אנו לוקחים פרטי אשראי לביטחון ומתאמים מועד משלוח ואופן תשלום.
היות ודגים ופירות ים מאופינים כמוצר עונתי קלאסי,אשר מחירם מישתנה באופן יומי ועונתי ולפי חוקי הצע וביקוש, אין אנו יכולים להתחייב כי כל מה שמוצג באתר אכן קיים במלאי באותו יום וכ"כ גם חשוב לציין כי המחירים בסל האתר הינם מחירים משוערים שכן המחיר מותנה במשקל מדוייק. אנו יכולים להתחייב על המחיר והמשקל הסופי  רק לאחר השקילה וקיום שיחת טלפון עם הלקוח לצורך תיאום ציפיות הדדי.

פרטי רוכש השירותים
בעת ביצוע רכישת השירותים באמצעות האתר יידרש הרוכש להזין במערכת פרטים אישיים. בעלי האתר ו/או מי ממפעיליו ו/או מי מבעליו ו/או מי מנהליו ו/או מי מטעמם אינם  אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בהקלדת פרטי הרכישה, לרבות טעות בבחירת סוג הדג ואופן החיתוך ו/או טעות בכתובת מגורים ו/או מספר טלפון לחזרה ו/או תאריך, וכן כל שירות אחר שיוזמן על ידי הרוכש דרך האתר. שלדג דגים לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא יקלטו במערכת, ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת מהרוכש לרכוש שירותים, באמצעות האתר. הקשת פרטי רכישה כוזבים לשם צחוק או בכוונה הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר, למפעיליו ו/או מי מבעליו ו/או ממנהליו ו/או מי מטעמם. 

שלבי ההזמנה 
1. ביצוע הזמנה יעשה על ידי הוספת פריטים לסל ואישורם.
2. עידכון המערכת בפרטי הרכישה ביצוע הזמנה באמצעות השארת פרטיו המדויקים של הרוכש.
3. שלדג דגים או מי מטעמה יחזור לרוכש תוך פרק זמן סביר על מנת לאשר את פרטי ההזמנה ולעדכן
בדבר משקל ומחיר הדגים.
4. במהלך השיחה, על הרוכש באמצעות שלדג דגים או מי מעמו למסור פרטי אשראי לביטחון, לתאם מועד משלוח ואת אופן התשלום בגין הסחורה. 
5. לאחר קבלת הפרטים ישלחו המוצרים לבית הלקוח  ותחוייב העסקה לפי מה שהוחלט, עסקת אשראי/ המחאה או מזומן.
6. בעת ביצוע ההזמנה בשלדג דגים, המזמין נותן את הסכמתו לקבלת דיוור ישיר, לרבות משלוח דברי דואר בעלי אופי מסחרי/פרסומי, וזאת בכל דרך התקשרות שנמסרה על ידך. , הלקוח ראשי בכל עת שימצע לנכון להודיע לשלדג דגים כי אינו מעוניין לקבל כל דואר אלקטרוני, ע"י שליחת הודעה www.shaldag.net 


מדיניות ביטול הזמנות
1. רוכש אשר יבטל הזמנתו עד רגע ביצוע ההזמנה  טרם הוכנו הדגים ועד יצאת המשלוח לביתו, לא יחויב בדמי טיפול וביטול הזמנה .
2. במידה ורוכש ביצע הזמנה וביטל לאחר שהדגים עברו עיבוד בהתאם לדרישתו, ולאחר שאישר טלפונית את פרטי ההזמנה, על הרוכש לשאת 20% מערך ההזמנה שהוכנה.

תנאים והגבלות
שלדג דגים זכאית לבטל או לשנות את תנאי קבלת ההזמנות, וכן את כל המחירים המתפרסמים באתר בכל עת. המחירים נקובים באתר הם בשקלים וכוללים מע"מ.
יש להקפיד על דיוק הנתונים. שלדג דגים אינה אחראית לטעות שתעשה על ידי הרוכש  בהקלדת פרטי הרכישה, לרבות טעות בבחירת הדג, תאריך, וכן כל שירות אחר שיוזמן על ידי הרוכש דרך האתר . 

מידע ותמונות באתר
באתר יימצא מידע רב מטעם שלדג דגים. כל התמונות המצויות באתר מיועדות להמחשה בלבד. מאחר והתמונות מוצגות על גבי צג המחשב של הרוכש ו/או מודפסות על ידי הרוכש מצג המחשב, ייתכנו הבדלים ושינויים בין מראה המוצרים בתמונה לבין מראם במציאות .

שינויים באתר 
שלדג דגים תוכל לשנות מעת לעת את מבנה האתר, תוכנו, מראהו, תנאי השימוש בו, היקפם וזמינותם של השירותים המוצעים בו, וכל היבט אחר הכרוך באתר ותפעולו הכל ללא צורך להודיע על כך לרוכש מראש .


אילן וורד גלבר , בעלים , שלדג דגים ופירות ים
Phone: 972-4-9930241
Mobile: 972-5-23483916 ורד
Mobile: 972-5-44340129 אילן
Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
Website: www.shaldag.net